Futu Tek Lista E Të Këqinjve

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Lojë E Lirë.

Lojrat më seksi po vijnë tek ju falas.

Lojëra Seksi Cdg: Lojra Ekskluzive Pornografike Falas Shfletuesi

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat e të rriturve Android si një mënyrë për të të vrarë kohën.

Nëse po kërkon lojrat Më të mira Të të rriturve Android të disponueshme në Dyqanin E Google Play, ka shumë për ty. Nëse je i ri për botën E Androidit dhe ke nevojë për disa lojra për të filluar me bibliotekën E Google Play ose vetëm për të kërkuar lojrat e fundit të modës me vlerë, ka diçka për të gjithë. Sigurisht, kujdesu për sigurinë tënde dhe ki parasysh që lojrat E caktuara Të Androidit mund të përgjojnë. Ka dy tipe njerëzish: ata që luajnë lojëra të rriturish Android në telefon dhe ata që gënjejnë kur thonë se nuk luajnë këto lojra., Lojrat janë shumë, dhe ndonjëherë është e vështirë të gjesh atë që të përshtatet më së miri. Ndonse aplikimet e reja po e pushtojnë tregun ditë pas dite, ka ende disa të vjetra, që mund të jenë të gjelbëra dhe nuk do të humbasin kurrë popullaritetin e tyre.

Çfarë i bën lojrat e të rriturve Android kaq addictive? Është histori, grafikë, apo njerëzit i pëlqejnë parimet e lojës? Zakonisht është çështje e drejtimit të lojës, pra, mundësia e lojës duke pritur autobusin në stacion ose në ndonjë situatë tjetër kur nuk ke shumë kohë për të luajtur. U mërzite të shtunën mbrëma? Ose ndoshta po përpiqesh të vrasësh ca kohë, duke u relaksuar me pushime. Nuk ka rëndësi se ku je dhe çfarëdo që të bësh, lojrat e të rriturve Android për dy janë një nga mënyrat më të mira për të argëtuar në kohën e lirë., Platforma Android është ngadalë por me siguri që e vendos veten si një platformë të përkryer loje, e cila mund të shihet nga viti në vit. Aplikacioni I Dyqanit Të Lojrave Të Google është plot me lojra. Disa prej tyre janë shumë të mirë, të tjerë janë vetëm mesatarë, ndërsa disa i përkasin shumë kryesisë dhe mund të konkurrojnë edhe me tituj për konsola "serioze" dhe Dritare.

Lojrat e të rriturve Android janë vetëm për të rritur.

Ju mund të keni dëgjuar një herë, diku, për lojën Japoneze Rapelay. Pluhuri i pabesueshëm u rrit rreth lojës më 2009 (tre vjet pas lirimit të saj në Japoni) sepse ai vë lojtarë në rolin e të ashtuquajturit gjuetar-ai njeri i çuditshëm që ecën vërdallë me një mushama shiu dhe ndjek vajzat për... Të mos shpjeguar në hollësi, ju mund të mendoni për veten se pse kjo lojë ka fituar një ndalim pothuajse global shitjesh. Studioja pas lojës, Iluzioni, nuk është as e para dhe as e fundit që bën një lojë "eroze" me bukuri me sy të shtypur si një objekt veprimtarie për një audiencë 18+., Për më tepër, që nga 1997, ata kanë lëshuar më shumë se 20 lojra dhe janë ndaluar zyrtarisht të shesin jashtë Japonisë. Dhe pastaj, ata zbuluan realitetin virtual dhe e bënë Mjaltin Të Zgjedhur.

Nuk kemi pse të theksojmë pse kjo lojë nuk do të shihet kurrë në rafte, dhe as nuk do të duash të luash para njerëzve të tjerë nëse e merr. Përzgjedhja e mjaltit është projektuar për HTC Vive dhe deri tani ka mjetin më kompleks për krijimin e personazheve, më saktë, bukuritë me sy të shkurtër me të cilat atëherë "rrini" në realitet virtual., Dhe të gjitha do të mbeteshin në "një lojë tjetër Për Japonezët e çmendur" po të mos ishte fakti se gjithçka fuqizohej nga një motor grafikësh në gjendje-artistike dhe që shtimi i realitetit virtual i bëri lojtarët të ndihen si femra virtuale përpara tyre.

Aq e çuditshme dhe e çuditshme sa mund të na duket jashtë Japonisë, loja është një hit i pashëmbullt që tashmë konsiderohet një revolucion në VR dhe industrinë e argëtimit të të rriturve. E vërtetë, ajo ka një pengesë prej gati 100 euro plus çmimin astronomik të një grupi Të Gjallë dhe NJË PC që do ta drejtojë atë të gjithë me arritje të kënaqëshme. Megjithatë, nuk do të habitemi nëse lojra të tilla janë bërë një formë e përhapur e softuereve TË VR dhe ndikojnë në mënyrë drastike industrinë e filmit 18+ në dy vjet. Sepse, cili është hapi tjetër nëse jo vetëm mund ta shohësh vajzën e ëndrrave por edhe ta projektosh vetë?

Lojrat Më të mira Të të rriturve Android mund të gjesh

Për disa, kjo është një temë "e ndjeshme", disa e shohin këtë histori si një proces maturimi dhe të tjerë nuk duan të dëgjojnë për këtë. Sido që të jetë, ky është një mesazh që do të jetë në dobi të të gjithëve. Ata "të ndjeshme" do të mësojnë diçka të re, ata, të cilët konstatohet se ai është pjekur proces do të dini se si për të këshilluar "të gjelbër" kokat, dhe ata që nuk duan të dëgjojnë për të gjithë këtë do të mësoni që aplikimet për të qëndruar larg dhe që aplikimet për të shikoni për kur të filluar inspektimin e pajisjeve të fëmijëve të tyre, partnerët, etj., Industria e të rriturve është një nga industritë më të mëdha dhe me rritje më të shpejtë në botë. Janë 11,000 filma porno në çdo 400 filma Të Hollivudit dhe informacioni i fundit nga Pornhubi thotë se përdoruesit E Androidit janë një pjesë e madhe e audiencës së tyre. A të çon kjo në pyetjen e lojrave Më të mira Të adroidëve Që mund të luajnë përdoruesit E Androidit?

Kjo është një pyetje e vështirë, por mund t'ju ndihmojmë duke ju lejuar që lojrat e të rriturve Android t'i shmangni, dhe njëri prej tyre Është CyberFuck, të cilat duhet të lidhen me RPG 2020. Udhëzimet flasin për kënaqësinë e grave. Megjithatë, pavarësisht këtyre udhëzimeve seksuale, kjo është një lojë enigmash. Nëse nuk e ke idenë për enigmat, do ja dalësh të vdesësh në zgjidhjen e njërit prej tyre. Kurvat e gotamit, një roman vizual në mes të lojrave të të rriturve Android, të paktën të jep një mundësi për të parë pak seks., Mace, Poison Lvy, dhe Harley Quinn luftojnë me Batman në disa foto të ndryshme. Është e vështirë ta përshkruash, por e vetmja gjë që lëviz këtu janë gjinjtë që kërcejnë lart e poshtë, si dhe penisi, dhe vetëm kur shkon lart e poshtë me kursorin. Ky është si një libër fotografish. Si novela të tjera vizuale, kjo lojë nuk është tepër tërheqëse dhe të bën të klikosh nëpër komplote të thjeshta.

Luaj Falas Tani